BEYKOZ SANTRAL HALI KOLTUK YIKAMA | 0533 094 40 37

Yerinde Koltuk Yıkama

Koltuklarınız ve kanepeleriniz evinize gelen uzman personelimiz tarafından yerinde yıkanmaktadır. Koltuk yıkama uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Çünkü her koltuk ve koltuk kumaşına göre farklı temizlik ürünleri ve farklı yıkama teknikleri gereklidir. Koltuk yıkama makinası da yüksek emiş gücüne sahip güçlü bir makina olmalıdır. Her iş de olduğu gibi koltuk yıkama işleminde de eğer işinin ehli olmayan birisi tarafından koltuklarınıza müdahale edilirse koltuk üzerindeki kirleri koltuğun içine biriktirmekten başka bir işe yaramayacaktır.

Koltuğun ne kadar süre deterjana maruz kalacağı ne kadar sürede ve sıklıkta durulanacağı gibi işlemler oldukça önemlidir. Sonuçta koltuklarımız sürekli kullandığımız eşyalarımızdan olduğu için gerçek temizlik ve hijyen oldukça önemlidir. Koltuk yıkama konusunda uzman olan firmamız personeli hazırlamış olduğumuz özel solüsyonlar kullanarak yüksek emiş gücüne sahip makinalar ile koltuklarınızı ve kanepelerinizi yerinden kaldırmadan evinize yıkayıp size teslim etmektedir.

Siz değerli koltuk yıkama müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız. Eğer evinize koltuklarınız kirlenmiş ise kendinizi yormayın hemen bir telefonla bize ulaşın. Temiz ve sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle...

Bize Ulaşın


Copyright © 2019 | Beykoz Santral Halı & Koltuk Yıkama | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım : Halı Yıkama Web Sitesi Tasarımı