BEYKOZ SANTRAL HALI KOLTUK YIKAMA | 0533 094 40 37

Sakız Lekesi ve Çay Lekesi İçin Acil Müdahale

Merhabalar beykoz halı yıkama müşterilerimiz;

Halılarımız kirlendiğinde ve ya lekelendiğinde yapılması gereken işlem halılarımızı profesyonel bir beykoz halı yıkama tesisine göndermek olacaktır. Ama acil olarak müdahale edilmesi gereken durumlar da olabilir. Günlük kullandığımız eşyaların en başında gelen halılarımız özellikle de çocuklarımızın oyun alanı olduğu için çabuk kirlenmesi ve lekelenmesi doğaldır.

Bir çok lekeden en zorlarından biri olan çay lekesine nasıl müdahale edebiliriz diye merak ediyorsanız çay lekesi için acil durumda limonlu su kullanılması tavsiye edilir. Çay dökülen halıyı limonlu su ile ve bir bez ile silindiğinde çay lekesini çıkaracaktır. Yalnız burada önemli olan hızlı bir müdahale edilmesidir. Leke kurumadan limonlu su ile müdahale edip daha sonra lütfen bizi arayın.

Eğer halınıza sakız yapışmış olursa onu çıkarmak için sakızın üzerine buz uygulaması yaptığınızda sakız toplanacak ve gevşeyecektir. Yeteri kadar buz uygulaması yaptıktan sonra kolaylıkla elinizle dahi sakızı halıdan çıkarabilirsiniz. Bu durumda kesinlikle su ile müdahale edilmemelidir. Su sakızı daha çok halıya nufüz etmesine sebep olur.

Diğer lekelerle ilgili de en kısa sürede ipuçları yayınlamaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalın. İyi günlerde kalın...

Bize Ulaşın


Copyright © 2019 | Beykoz Santral Halı & Koltuk Yıkama | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım : Halı Yıkama Web Sitesi Tasarımı