BEYKOZ SANTRAL HALI KOLTUK YIKAMA | 0533 094 40 37

Beykoz Yerinde Koltuk Yıkama İşlemi

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz. Bu yazımızda sizlere koltuk ve kanepe yıkamanın püf noktalarından bahsetmeyece çalışacağız. Günümüzün bir çoğunu üzerinde geçirdiğimiz koltuk ve kanepelerimizin temizliği gerçekten çok önemlidir. Ancak iyi bir koltuk temizleme nasıl yapılmalı bunu siz değerli Beykoz Koltuk Yıkama müşterilerimiz için izah etmeye çalışalım. Sürçü lisan edersek affola.

Ailemiz ve dostlarımızla koltuk ve kanepelerimizin üzerine oturup muhabbet ederiz, üzerinde çay içer belki elimizde patlamış mısır film izleriz. Bazen maç izler heyecanla oturur kalkarız üzerinden. Özetle tüm hayatımızın merkezinde koltuklarımız ve kanepelerimiz olduğu bir gerçek. Peki bu kadar sıklıkla kullandığımız koltuk ve kanepelerimiz ne kadar sürede kirlenir hangi aralıklarda ne şekilde temizlenmelidir. Beykoz Koltuk Yıkama nasıl olmalı diye soran değerli ziyaretçilerimiz için işte koltuk ve kanepe yıkama konusunda önemli hususlar.

- Koltuk ve kanepeler yıkanırken kesinlikle özel temizlik ürünleri kullanılmalıdır. Bu temizlik ürünü antibakteriyel ve antialerjik özelliklere sahip olmalı ve koltuğun içine nüfuz edecek şekilde üretilmiş olmalıdır. Koltuklar bu şekilde deterjanlar kullanılmadan temizlenmeye çalışılırsa hem gerçek bir temizlik ve hijyen sağlanmış olmaz hem de sadece dış yüzeyi temizlenmiş olup mevcut kir ve bakteriler kanepe içine gönderileceğinden sağlık açısından da sorunlu bir temizlik yapılmış olacaktır.

- Beykoz koltuk yıkama işlemi için diğer bir önemli husus yıkama yapılacak makinanın emiş gücünün ve fırça gücünün yeterli olmasıdır. Düşük emiş gücüne sahip makinalar yeteri kadar kiri çekemeyeceği için koltuk tam olarak temizlenmiş olmayacaktır. Hem güçlü emiş hem de iyi bir fırçalama koltuk ve kanepe yıkama için vazgeçilmezdir.

- Diğer bir önemli husus kumaş türüne ve kirlenme ve leke durumuna göre uygun teknikler uygulamaktır. Her türlü kumaşa ve lekeye aynı deterjan ve teknik kullanmak kaliteli bir temizlik sağlamayacaktır.

Tüm bu hususlardan sonra gerçek ve kaliteli bir beykoz koltuk yıkama hizmeti almak isteyen siz değerli vatandaşlarımızın dikkat etmesi gereken noktalar olarak sizinle paylaşmak istedik. Sağlıklı günler diliyoruz efendim...

Bize Ulaşın


Copyright © 2019 | Beykoz Santral Halı & Koltuk Yıkama | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım : Halı Yıkama Web Sitesi Tasarımı