BEYKOZ SANTRAL HALI KOLTUK YIKAMA | 0533 094 40 37

Beykoz Yerinde Halı Yıkama

Yine bir faydalı bilgi ile karşınızdayız sevgili ziyaretçilerimiz;

Bu yazımızda beykoz yerinde halı yıkama nedir, beykoz yerinde halı yıkama hizmeti nasıl veriliyor gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Ev ve işyerlerinizdeki halılar kirlendiği zaman bizi arıyorsunuz gelip evinizden alıyoruz ancak bazı halılar var ki yerinden kaldırılması hem çok zor hem de zahmetli. Ya da halının kullanıldığı yere göre yerinden kaldırılıp tesisimize getirilip yıkanması imkansız. Bu durumda ne yapmamız gerekiyor. Halılar kirli kalmaya devam mı edecek. Hayır. Bunun da çözümü var. Beykoz yerinde halı yıkama ekibimiz bir telefonla belirttiğiniz yere gelip halılarınızı yerinde yıkayabilir. Peki nasıl oluyor bu işlem?

Camii, kurs, yurt, işyeri, fabrika gibi mekanlarda yerde serili ve taşınması ve halı yıkama tesisimizde yıkanması çok zor halılarınız için çağırdığınız uzman ekibimiz güçlü endüstriyel makinalar ile özel solüsyonlar kullanarak halıları öncelikle yerinde makinalar vasıtası ile köpükleyip köpük iyice halıya nüfuz ettikten sonra fırçalama işlemine tabi tutuluyor. Fırçalamak sureti ile halının yüzeyine çıkan kirler güçlü vakumlayıcı özelliği ile önce çekiliyor daha sonra durulanan halılar belirli bir süre kurumaya bırakıldıktan sonra tertemiz bir şekilde kullanımınıza hazır hale geliyor.

Beykoz yerinde halı yıkama yaptırmak isteyen vatandaşlarımız bir telefon kadar yakınınızdayız. Halılarımız kirlendi ne yapsam acaba diye hiç düşünmenize gerek yok. Hemen arayın. Gelip halılarınızı yerinde yıkayıp tertemiz teslim edelim. Sağlıklı günlerde görüşmek üzere...

Bize Ulaşın


Copyright © 2019 | Beykoz Santral Halı & Koltuk Yıkama | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım : Halı Yıkama Web Sitesi Tasarımı